top of page

Mister Amirnet

פלטפורמת ההכנה לאמירנט הדיגיטלית
המובילה בישראל.

המומחים לאמירנט - בשבילך, בשביל ההצלחה שלך

לא הגעתם לציון פטור בתום תוכנית הלמידה והתרגול שלנו? אנחנו מאריכים לכם את הגישה לתוכנית בחודש וחצי נוספים, בחינם-עלינו.

*לא תקף לרוכשי המינוי החודשי בלבד

אנחנו מיסטר מדיקו. נעים להכיר!

 Mister amirnet מבית "מיסטר מדיקו" היא פלטפורמת ההכנה למבחני האמירנט הדיגיטלית המובילה בישראל.

פלטפורמה שתאפשר לך ללמוד ולהתקדם בקצב שלך ולכבוש את פסגות ציוני האנגלית באופן אינטראקטיבי וחוויתי!

עותק של מיסטר אמיר.png

אז, למי אנחנו מתאימים?

01 אנשים שחולמים בגדול ורוצים להצליח במבחן אמירנט הבא שלהם ורוצים כבר להגיע לפטור!

02 אנשים שנמאס להם משיטות ההכנה של המכונים השונים ורוצים שיטה אחרת - שונה ומיוחדת להצלחה במבחן  האמירנט.

03 אנשים שנמאס להם ממחירי העושק בשוק "ההכנה לאמירנט" ורוצים הכנה נגישה, זולה, דיגיטלית ואיכותית - במחיר הכי נוח בישראל!

04 אנשים שיודעים שתרגול והבנה הם המפתח להצלחה ומבינים שהפלטפורמה שלנו נותנת את שתיהן יחדיו!

 • למה לי לבצע את ההכנה דווקא דרך מיסטר אמירנט?
  יאללה, הגיע הזמן לכתוב בכנות בכל העולם הזה של ההכנות לבחינות המיון השונות : אנחנו פלטפורמת תרגול וההכנה לאמירנט הכי זולה בשוק. ב ה ת ח י י ב ו ת. יחסית לתמורה שאנו מציעים - אין, אבל אין זולים יותר מאיתנו! אנחנו נגד תרבות ה"עושק" שהתפתחה בקרב מכוני ההכנה לבחינות השונות, ואנחנו פה - כדי להנגיש לצעירים הכנה משתלמת ואפקטיבית במחיר המשתלם ביותר. בפלטפורמה שלנו תקבלו את כל מה שתצטרכו, בלי להסתבך עם ספרים מיושנים, מילונים שמעלים אבק ושיטות שמתאימות לדור הישן. אנחנו דיגיטליים (נגישים מכל טלפון, טאבלט או מחשב) , אינטראקטיביים ועם התרגול וההכנה האפקטיביים ביותר שאתם יכולים למצוא! פרקי התרגול בתוכניות התרגול מחולקים לפי סוגי השאלות במבחן: השלמת משפטים, ניסוח מחדש והבנת הנקרא. בסוף כל פרק תראו תוצאות , טיפים ודרכי לימוד שיאפשרו לכם להמשיך לשפר ביצועים. בין פרק לפרק תוכלו ללמוד אוצר מילים בעזרת מאגר המילים האינטראקטיבי שלנו. בערכות ההכנה שלנו יש סימולציות שמדמות את המבחן בכל ההיבטים - המבנה, הרמה, סדר השאלות (באמי"ר) והגבלת הזמן. כמו כן, גם באמירנט הכנו סימולציות שמדמות את המבחן - למעט האדפטציה של המבחן, שכן אמירנט הוא מבחן אדפטיבי - אבל אל דאגה - הסימולציות שלנו אליו מלוות בסיווג לפי רמות קושי, ויכינו אתכם הכי טוב לקראת בחינת האמירנט האמיתית! תמיכת מדריך אונליין זמין - לכל בעיה, הערה או הארה - תכתבו לנו בצ'אט או במקומות המיועדים לכך בתוכנית התרגול, ומדריך יחזור אליכם בהקדם. אנחנו מתחייבים להצלחה שלכם! מ-ת-ח-י-י-ב-י-ם! ניגשתם לבחינת אמירנט ולא קיבלתם את הציון שרציתם! אנו מאריכים לכם את ערכת התרגול שלנו לחודש וחצי נוספים, עלינו! אז - אתם מצטרפים למשפחת ההכנה של מיסטר אמירנט? * נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות אך פונה לכלל המינים ולשוני הפנייה.
 • מי אחראי על התוכן של מיסטר אמירנט?
  צוות רב מקצועי ומיומן, המורכב ממספר מורים פרטיים לשעבר לפסיכומטרי בכלל ולהכנה לבחינות המיון השונות באנגלית וגם מורים מקצועיים לאנגלית (בעלי ניסיון עבר במכונים השונים והיכרות ארוכה ארוכה עם הבחינה). אתם בידיים טובות 🤗
 • מה זה אמירנט? מה ההבדל בין אמירנט לאמיר"ם
  מה זה מבחן אמירנט? מבחן אמירנט הוא המבחן החדש של מאל"ו לבדיקת הרמה שלכם באנגלית, שמטרתו לסווג את יכולת השליטה שלכם בשפה (מחליף את האמיר"ם). במישור המעשי, תוצאות המבחן יקבעו את מספר ואופי קורסי האנגלית שתצטרכו לקחת במהלך לימודיכם האקדמיים - לכן חשוב להתייחס אליו ברצינות רבה :) המבחן נמשך סה"כ 39 דקות, ומחולק לשישה פרקים עם שלושה סוגי שאלות שונים: השלמת משפטים: 4 שאלות, 4 דקות לפרק השלמת משפטים: 4 שאלות, 4 דקות לפרק הבנת נקרא (קטע + שאלות): 5 שאלות, 15 דקות לפרק ניסוח מחדש: 3 שאלות, 6 דקות לפרק ניסוח מחדש: 3 שאלות, 6 דקות לפרק השלמת משפטים: 4 שאלות, 4 דקות לפרק במהלך המבחן אין אפשרות לעבור בין הפרקים, אך ניתן לדלג בין השאלות באותו פרק ואף לסמן שאלות לשוב אליהן. נקודה חשובה נוספת היא שמדובר במבחן אדפטיבי. מבחן אדפטיבי מתאים את עצמו לרמתו של הנבחן: בתחילה מוצגות שאלות ברמת קושי בינונית - אם הנבחן טועה, בפרק הבא יהיו השאלות קלות יותר; ואם הוא מצליח, בפרק הבא יהיו השאלות קשות יותר (וזו המטרה!). אז בתכלס, מה שאתם צריכים לדעת על השינויים שנכנסים עם מבחן אמירנט: פורמט המבחן - שתי המבחנים ממוחשבים ואדפטיביים, אך באמירנט המחשב מעריך את רמת הנבחנים לאחר כל פרק, ובאמיר"ם לאחר כל שאלה בודדת. משך המבחן - אמירנט נמשך 39 דקות לכל נבחן, ואילו באמיר"ם המשך משתנה בין נבחנים שונים וממוצע בכ-60 דקות. זמן לפרק/שאלה - באמירנט היה זמן קבוע לכל פרק, ובאמיר"ם יש זמן קבוע לכל שאלה בנפרד. ניווט בין שאלות - באמירנט ניתן היה לנווט בין שאלות באותו פרק, אך באמיר"ם לא ניתן לנווט בין השאלות או לחזור אחורה. זמן לקריאת הוראות/תרגול - באמירנט לא היה זמן מיוחד לכך, ואילו באמיר"ם ניתן זמן בלתי מוגבל בתחילה להוראות ותרגול. מיסטר אמירנט מכינים לאמירנט לקראת השינוי שיתבצע ב01.05.24 - תישארו מעודכנים.
 • מי יכול לגשת לבחינות?
  בתכלס, 2 סוגי אנשים יכולים לגשת לבחינות: 1.הסוג הראשון מורכב מאנשים אשר מעוניינים לשפר את הציון שקיבלו בפרקי האנגלית בבחינה הפסיכומטרית ורוצים להימנע מקורסי אנגלית אקדמית בלימודים, או במטרה לצמצם את מספר הקורסים שיצטרכו ללמוד. 2. הסוג השני מורכב מכאלו שיכולים להתקבל מוסדות לימוד מסוימים על סמך ממוצע הבגרויות שלהם בכפוף לציון מסוים בבחינת אמירנט.
 • ציוני מבחן אמירנט - ספרו לי קצת על זה
  הציון באמיר"ם ואמירנט שקול לציון באמי"ר או לציון בתחום האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית. הציונים במבחן אמירנט נעים בין 50 ל-150, כאשר ציון 134 ומעלה מזכה את הנבחן בפטור מלא מקורסים באנגלית. הציונים במבחן אמירנט מחושבים כך שלנוסח הבחינה ומועדה לא יהיו השפעה על הציון. הציון מדווח לנבחנים עד 45 יום ממועד הבחינה.
 • איך מתחברים?
  אתם מהמחשב? קודם כל, ממליצים לכם לבחור סיסמא (במידה ואתם לא רוצים\חווים תקלה כלשהי, הכל בסדר 💘 יש אופציה להתחברות באמצעות חשבון הגוגל, ללא צורך בסיסמא) : בסמוך להרשמה, נשלח אליכם המייל הבא: כנסו אליו, ולחצו על הקישור הבא: לאחר מכן, בחרו לעצמכם סיסמא שתוכלו לזכור פה, וחזרו עליה : לחצו על כפתור האיפוס הכחול של "איפוס הסיסמא" , וזהו - יש לכם סיסמא לאתר שלנו! יאללה, עכשיו להתחברות: כנסו לדף הבית שלנו : 2. לחצו על "לחץ כאן להתחברות" : התחברו לחשבון שלכם , ולאחר מכן תפעלו ע"פ הסרטון הבא : אתם מהנייד? גם דרך הנייד ניתן להתחבר, אבל אנו ממליצים בחום שתורידו את האפליקציה שלנו ותתרגלו משם😙 כנסו לדף הבית שלנו ולחצו על "להתחברות" : 2. התחברו לחשבון שלכם : 3. עקבו אחרי השלבים בסרטון לאחר שהתחברתם בהצלחה לאתר (תוכלו ללחוץ על תפריט ה"ההמבורגר" בצד ימין למעלה, במידה ותראו את הכיתוב "היי + שם המשתמש שלכם" - התחברתם בהצלחה 😊)
 • איך מורידים את האפליקציה ומשתמשים בה?
  איזה כיף שאתם מצטרפים אלינו לאפליקציה! אז, איך מורידים אותה? 1. היי, בואו והצטרפו אל "Mister Medico" באפליקציה Spaces by Wix כדי להישאר מעודכנים בקלות ומכל מקום. הורידו את האפליקציה בעזרת הלינק הזה: http://wix.to/tTSNpyX?ref=so. יש לכם את האפליקציה? השתמשו בקוד ההזמנה: 6QR8SL. 2. לאחר שהאפליקציה תותקן אצלכם, לחצו על הצטרפות : ולאחר מכן התחברו\הירשמו לאפליקציה עם פרטי המשתמש שאיתו נרשמתם (במידה וזה חשבון גוגל, פשוט לחצו על האייקון של גוגל והתחברו למשתמש שאיתו נרשמתם לאתר). 3. וזהו - אתם בתוך האפליקציה! הצצה קטנה לחלק קטן מהדברים שאתם יכולים לעשות באפליקציה בסרטון הבא (באפליקציה תוכלו ללמוד ולתרגל באופן הנוח ביותר, ומכל מקום!) :
 • איך אפשר לבטל את המנוי שלי?
  היכנסו לאתר עם פרטי החשבון שלכם. הקליקו על פרופיל החבר שלכם בחלק העליון של האתר. הקליקו על My Subscriptions (המינויים שלי) בתפריט הנפתח. הקליקו על החץ להצגת פעולות נוספות ליד התוכנית. הקליקו על Cancel Subscription (ביטול מינוי). הקליקו על Yes, Cancel (כן, לבטל) כדי לאשר את הביטול.
 • מה מיוחד בפסיכומטרי אונליין?
  פסיכומטרי אונליין מבית מיסטר מדיקו היא פלטפורמת תרגול הפסיכומטרי הדיגיטלית המובילה בישראל. 🔥 פסיכומטרי אונליין כוללת בתוכה מגוון רחב של שאלות מתחומים שונים בפרקי הבחינה הפסיכומטרית ( פרקי החשיבה הכמותית, החשיבה המילולית , החיבור ופרקי האנגלית) , שרובן הן שאלות קצה שמאתגרות ומלטשות את החשיבה הדרושה בבחינה. כל השאלות בפסיכומטרי אונליין הן שאלות ייחודיות, חדשניות ומפתחות חשיבה. בנוסף, פסיכומטרי אונליין שמה כערך מוביל את עיקרון הנגישות - נגישות במחיר, נגישות לתכני פסיכומטרי בכל זמן ובכל מקום! פסיכומטרי אונליין מביאה את הבשורה וניצבת כנגד מכוני ההכנה השונים כיחידה עם מחירים שווים לכל כיס, ותמורה מנצחת!
 • מה צפוי לצאת בקרוב בפסיכומטרי אונליין?
  במיסטר מדיקו לא נחים לרגע 🔝 בקרוב צפויות שלל הפתעות ותוכניות תרגול/למידה בפרקי החשיבה הכמותית, המילולית ופרק האנגלית. כמו כן, בקרוב צפויות לצאת הסימולציות הרשמיות של פסיכומטרי אונליין, ופרקי בחינה דיגיטליים ופיזיים לשימושכם\ן.💘
 • מי אחראי על התוכן של פסיכומטרי אונליין?
  צוות רב מקצועי ומיומן, המורכב מכמה מורים פרטיים לשעבר לפסיכומטרי (בעלי ניסיון עבר במכונים השונים והיכרות ארוכה ארוכה עם הבחינה). אתם בידיים טובות 🤗
 • מי יצר את פסיכומטרי אונליין?
  פסיכומטרי אונליין נוצרה תחת בית "מיסטר מדיקו" - פלטפורמה חינוכית שיצר ניתאי שור, סטודנט לרפואה בשנה ה' באוניברסיטה העברית בירושלים.
 • האם ניתן לפתוח את הפלטפורמה ולהשתמש בה בכל מקום, מכל מכשיר?
  בטח! כל השאלות, כל תכני הפלטפורמה שתטיס את הציון שלכם למעלה, ניתנים לגישה דרך המחשב, טלפון , טאבלט וכל אמצעי טכנלוגיה שעולה לדעתכם (לא, עוד לא הגענו לapple watch , אבל גם אליו נגיע 😉) .
 • איך אפשר לבטל את המנוי שלי?
  היכנסו לאתר עם פרטי החשבון שלכם. הקליקו על פרופיל החבר שלכם בחלק העליון של האתר. הקליקו על My Subscriptions (המינויים שלי) בתפריט הנפתח. הקליקו על החץ להצגת פעולות נוספות ליד התוכנית. הקליקו על Cancel Subscription (ביטול מינוי). הקליקו על Yes, Cancel (כן, לבטל) כדי לאשר את הביטול.

רוצים לדבר עם נציג?

הצצה לפלטפורמה - לחצו על התמונה הבאה:

רוצה להתנסות במבחן אמירנט לדוגמא של מיסטר אמירנט?

מוכנים? הגיעה הבשורה

תוכנית ההכנה והתרגול המשתלמת, המקיפה, המובילה והזולה בישראל למבחן האמירנט במחיר שאי אפשר לשמור בסוד

 • הכנת הזהב למבחן אמירנט

  199.99₪
   
  ההכנה שתקפיץ לכם את הציון במבחן האמיר"ם\אמירנט ותתן לכם פטור. מלווים אותך עד הציון שתרצה להגיע אליו
  בתוקף למשך 3 חודשים
  • לא הגעת לציון שרצית בתום ההכנה? תקבלו חודש וחצי נוסף במתנה
  • שנים עשר מבחנים ייחודיים שבנינו לכם + פתרונות מלאים וציונים
  • אלפי שאלות תרגול עם תשובות בשלל המרכיבים של בחינת האמירנט
  • עולם תרגול ולמידה אינטראקטיבי שכולל עשרות משחקים ייחודיים
  • חדרי בריחה אינטראקטיביים ודיגיטלים שיעזרו לכם לדעת את החומר
  • קובץ הדרכה ולמידה ייחודי שגלוי רק לכם
  • מילון האנגלית הדיגיטלי והייחודי שלנו עם אלפי מילים רלוונטיות
  • המילון מסודר לפי הא"ב ורמת הקושי - ומנוטר באופן רציף
  • תמיכת מדריך אונליין זמין
  • בנק אסוציאציות עם מאות מילים
  • גישה לבלוג שלנו עם כל התכנים שילוו אתכם לציון החלומות
  • אפליקציית מנויים מסונכרנת שמאפשרת גישה בכל מקום ובכל זמן
  • מנוי ל3 חודשים שלמים + חודש וחצי על חשבוננו
 • הכנת הזהב למבחן האמירנט - מנוי חודשי

  79.99₪
  לכל חודש
  ההכנה שתקפיץ לכם את הציון במבחן האמיר"ם\אמירנט ותתן לכם פטור. המנוי הוא חודשי, וניתן לביטול בכל עת
   
  • שנים עשר מבחנים ייחודיים שבנינו לכם + פתרונות מלאים וציונים
  • אלפי שאלות תרגול עם תשובות בשלל המרכיבים של בחינת האמירנט
  • עולם תרגול ולמידה אינטראקטיבי שכולל עשרות משחקים ייחודיים
  • חדרי בריחה אינטראקטיביים ודיגיטלים שיעזרו לכם לדעת את החומר
  • קובץ הדרכה ולמידה ייחודי שגלוי רק לכם
  • מילון האנגלית הדיגיטלי והייחודי שלנו עם אלפי מילים רלוונטיות
  • המילון מסודר לפי הא"ב ורמת הקושי - ומנוטר באופן רציף
  • תמיכת מדריך אונליין זמין
  • בנק אסוציאציות עם מאות מילים
  • גישה לבלוג שלנו עם כל התכנים שילוו אתכם לציון החלומות
  • אפליקציית מנויים מסונכרנת שמאפשרת גישה בכל מקום ובכל זמן
  • המנוי חודשי ומתחדש ביום החיוב לחודש הבא, ניתן לבטל בכל עת

בהתאם למדיניות מיסטר מדיקו

Anchor 1
Anchor 2

כתבו עלינו(לחצו על התמונה):

אין הנחתום מעיד על עיסתו:

המלצה 4
המלצה 5
המלצה ראשונה
המלצה שנייה
המלצה שלישית
תמונת המלצה
תמונה של WhatsApp‏ 2024-06-07 בשעה 12.25.39_dcc355ec.jpg

הבלוג של  מיסטר אמירנט:

רוצים לקנות מוצרים בודדים להכנה לאמירם\אמירנט? זוהי החנות שלכם!

מוצרים דומים